BABAOĞLU PREFABRİK

HAKKIMIZDA

40 yılı aşkın süredir prefabrik fabrika inşaatı ile ilgili sektörlerde çalışan Yönetim Kurulu Başkanımız İnşaat Mühendisi Süleyman BABAOĞLU, Türkiye’de ve özellikle Konya’da sektörün gelişmesinde, 1900’ü aşkın sanayi tesisi inşaatı ve onlarca personel eğitimi ile önemli katkıları olmuştur. Prefabrik yapı elemanları, hazır beton ve çevre düzenleme elemanları imalatlarını Konya Organize Sanayi Bölgesinde 38.000 m saha üzerinde 14.600 m² kapalı alanda yıllık 250.000 m² prefabrik yapı, 1.000.000 m² hazır beton ve çevre düzenleme elemanları üreten firmamız deneyimli yönetici ve teknik kadrosuyla, teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurarak yenilenen ismiyle inşaat sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.
Babaoğlu Prefabrik, müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak müşterilerinin kendileri için en doğru ve ergonomik yapıları tercih etmelerini sağlamaktadır.
Babaoğlu Prefabrik, alanında uzman mühendisleri, kalifiye elemanları ve geniş araç filosu ile özellikle İç Anadolu bölgesi başta olmak üzere ülkemizin bir çok yerinde prefabrike endüstriyel yapıların hazırlık ve uygulama aşamalarında, yatırımcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder, uzun ömürlü, ekonomik yapılar ve yardımcı yapı elemanları ile profesyonel çözümler sunmaktadır.
Babaoğlu Prefabrik, TSE tarafından belgelenmiş kalitesi ve ISO-EN-9000 kalite yönetim sistemine uygun projeler sunmaya devam edecektir.

 

Şirket Ünvanı BABAOĞLU PREFABRİKİNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
Şirket Sicil Numarası 48924
Mersis Numarası 0128046088900017
Adres Büyük Kayacık OSB. Mah. 3 Nolu Sokak No:18/1 SELÇUKLU / KONYA
Taahhüt Edlilen ve Ödenen Sermayenin Tutarı 6.050.000.00 TL TAAHÜT EDİLMİŞ OLUP TAMAMI ÖDENMİŞTİR.
Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Müdürü Adları
SÜLEYMAN BABAOĞLU